Kaartverkoop in volle gang

Kaartverkoop andere voorstellingen in volle gang
Stichting Diek is blij verrast dat de première op 19 april van Onder de weg en over de locht al in zo’n korte tijd helemaal uitverkocht is.
De reserveringen en kaartverkoop van de andere uitvoeringen van Onder de weg en over de locht zijn nu ook in volle gang. Wilt u kaarten reserveren voor een van deze concerten dan raden wij u aan hier mee niet te lang te wachten. Het zou jammer zijn wanneer u de uitvoering van Onder de weg en over locht zou moeten missen.
Eerstvolgende uitvoering na de première.
Zaterdag 13 juni ’t Marnehoes in Wehe den Hoorn aanvang 20.00 uur.
Na de zomervakantie staan nog drie uitvoeringen gepland. Ook hiervoor worden nu al kaarten gereserveerd!
Zaterdag 3 oktober Centrumkerk in Winsum aanvang 20.00 uur
Zondag 4 oktober Nicolaikerk in Appingedam aanvang 20.00 uur
Zaterdag 10 oktober Nicolaaskerk in Oldenzijl aanvang 20.00 uur
Boek en CD te verkrijgen bij de uitvoeringen.
Profiteer nu van de unieke aanbieding: Toegangsprijs € 15,00 en op vertoon van uw toegangsbewijs krijgt u het boek/cd Onder de weg en over de locht gebaseerd op de Chassidische Legenden van Buber en de druksels van Werkman voor € 10,00. Voor € 25,00 woont u de voorstelling bij en bent u in het bezit van het prachtige boek en de mooie opname van de liederencyclus Onder weg en over de locht.
Wilt u het boek bestellen? Kijk voor meer informatie op Uitgeverij Philip Elchers klik hier.
Voor reserveringen klik hier